Hotel Darkov, Karviná

Lázeňská 254/13, Karviná, 73503
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Darkov má v Karviné dlouhodobou tradici. V nedávné době prošel generální rekonstrukcí a jeho cílem je profilovat se jako malý rodinný hotel s klidnou atmosférou. Leží v poklidné části stejnojmenné lázeňské čtvrti města Karviné - Darkově. Hotel je vzdálen z centra města cca 2 minuty autem a za 7 minut se do našeho hotelu dostanete pěšky z hlavního náměstí Tomáše Garyka Masaryka cestou přes zámecký park s jedinečnou dančí ohradou. Hotel leží v lázeňské oblasti a v jeho sousedství se nachází sice méně známé, ale dosti navštěvované lázně Darkov s krásnými budovami, altánky, parkem, nově zrekonstruovaným darkovským mostem přes řeku Olši, podél které se můžete vydat na příjemné procházky po okolí.

Další informace

Hosté mají k dispozici 11 pokojů (10x dvoulůžkový, 1x třílůžkový). Pokoje jsou rozděleny do kategorie "Standard" a "Comfort" - podle vybavenosti. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (vanu nebo sprchový kout), bezplatné bezdrátové připojení WiFi, TV, telefon, pokoje "Comfort" lednici. Hotel má vlastní parkoviště, které se na noc uzavírá.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Třílůžkový pokoj
1.350 Kč

Snídaně v ceně


Parkoviště je zahrnuto v ceně pokoje.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
10
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

Hotelová restaurace Vám nabídne krajová jídla i klasiku evropské kuchyně nejen pro návštěvníky hotelu. Máme zde i běžné, ale chutné, denní obědové menu.
Pro rodinné akce, oslavy a svatby je vám k dispozici restaurace celá, případně malá banketka, dle počtu či finančních možností zákazníků, kterým se budeme vždy snažit vyjít vstříc. Prostory je možno využít také na konání firemních akcí školení ap. Pro tyto akce jsme vybaveni potřebnou technikou.
Mimo restauraci zde najdete i pivní bar a velkou zahradu s dětskými atrakcemi. V sezóně grilujeme speciality na ohni.

Mapa

Velká mapa