Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Fridrich, Těrlicko

U Hotelu 728/1, Těrlicko, 73542
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Fridrich se nachází u Těrlické přehrady na hlavní trase mezi městy Havířov a Český Těšín. Krásné prostředí, stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do oázy klidu.

Další informace

Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Součástí hotelu je THERMAL WELLNESS PARK s venkovními thermálními bazénky, saunami na dřevo, finskou a parní saunou a ochlazovacím bazénem. Pro ubytované hosty je vstup do wellness centra v ceně ubytování.Možnost ubytování s domácím mazlíčkem, akceptujeme pouze malá plemena.

Součástí hotelu je THERMAL WELLNESS PARK s venkovními termálními bazénky, saunami na dřevo, finskou a parní saunou a ochlazovacím bazénem.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
700 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
60
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
14
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
70
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

V restauraci Hotelu Fridrich můžete ochutnat jídla z tradiční české kuchyně a osvěžit se celou řadou nealkoholických a alkoholických nápojů. Podáváme skvělou kávu a dezerty. Nabízíme příjemné posezení nejen v restauraci, ale také v zimní zahradě nebo na terase.

V naší restauraci podáváme denní menu od 11.00 - 14.00 od pondělí do pátku a v něděli pro Vás připravujeme OBĚDOVÉ MENU FORMOU RAUTU SNĚZ CO MUŽEŠ od 11.00 - 14.00.

Naši kuchaři se snaží zapůsobit jídlem na všechny Vaše smysly. Vaše oči se musí radovat z krásy, kterou vidí na talíři, Váš nos musí být potěšen z vůně, která se dere z jídla, a samozřejmě Váš pocit chutě musí být vyjímečný. Návštěva restaurace spojená s obědem nebo večeři má být pro Vás slavnostní obřad a nezapomenutelný zážitek, do restaurace jdeme, protože očekáváme něco jedinečného, a o to se snažíme! Snahou je Vám poskytnout opravdový gurmánský zážitek z každého jídla a pití, které u nás ochutnáte, a odcházet s pocitem spokojenosti, radosti a odpočatí.

 

Firemní akce

Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici sál s kapacitou 90 míst, ale také salonek pro 40 osob a banketka pro 20 osob. Více informací a fotografie naleznete v sekci Salonky. Za pěkného počasí můžete využít posezení na letní terase s kapacitou 50 míst.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Těrlická přehrada je oblíbeným místem letní rekreace s možností koupání a rybaření. 
Milovníci vodních sportů se mohou věnovat:
jachtingu
vodnímu lyžování
sportovnímu potápění   V okolí přehrady se nachází několik veřejných pláží, půjčovny loděk, vlek na vodní lyžování, ale také zde vede velké množství cyklostezek. 
Na kole nebo autem se můžete také vydat na výlet do nedalekých Moravskoslezských Beskyd.

Mapa

Autobus 500m
Velká mapa